Maturitní zkoušky

Maturitní zkoušky za námi

I v letošním roce probíhaly maturitní zkoušky ve zvláštním covidovém režimu. Všechny termíny byly posunuty. Písemné práce se nekonaly. Didaktické testy byly na naší škole odpuštěny pouze těm studentkám oboru Sociální činnost, které během pracovní povinnosti a dobrovolnické činnosti odpracovaly od podzimu v sociálních službách či zdravotnictví aspoň 160 hodin. Je to milé gesto poděkování za jejich obětavou pomoc. Ústní zkoušky z češtiny a cizích jazyků byly dobrovolné pro všechny. Oceňujeme, že i přesto se jich velká část studentů zúčastnila, a to úspěšně. Povinné zůstaly ostatní ústní zkoušky a praktické maturitní zkoušky.

Několik neúspěchů z didaktických testů si mohou maturanti opravit v mimořádném opravném termínu v červenci. Ústní zkoušky se budou opakovat v září.

Blahopřejeme všem absolventům k zaslouženým úspěchům.