Aktivity školy

Vodácký kurz

Sjíždění Vltavy a další doprovodné sportovní aktivity čekají na studenty gymnázia ve třetím ročníku.

Exkurze

Přírodovědně a humanitně zaměřené exkurze absolvují studenti gymnázia průběžně po celou dobu studia. Specialitou je třídenní komplexní exkurze naplánovaná na první nebo druhý ročník.

Odborné exkurze

Pro studenty oborů Sociální činnost a Veřejnosprávní činnost připravujeme odborně zaměřené exkurze na jejich možná budoucí pracoviště.

Majáles

Náš studentský majáles má podobu maškarního průvodu v ulicích města. Následuje dopoledne plné hudby a zábavy na zámeckém nádvoří.

Edisoni

Každoročně přijíždí na týden do naší školy skupina zahraničních vysokoškoláků, aby nejen v hodinách angličtiny diskutovali se studenty o různých zemích světa, z nichž přišli.

Souvislá praxe

Třítýdenní souvislou praxi absolvují studenti Veřejnosprávní činnosti a Sociální činnosti ve třetím i čtvrtém ročníku na pracovišti, které si sami vyberou.