Edookit iCanteen Edookit Edookit Edookit
Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice

Mgr. Leona Štáblová učitelkou Vysočiny

Mgr. Leona Štáblová převzala dnes z rukou Ing. Jany Fialové, radní Kraje Vysočina, prestižní ocenění Učitel Vysočiny. Slavnostní akt se odehrál v sále Budivoj za účasti zástupců školy, města, SŠŘS, kolegů, studentů a absolventů. Mgr. Štáblová je na naší škole garantem oboru Sociální péče. Svým studentkám se věnuje i nad rámec výuky a vede je k laskavé a profesionální péči o klienty. 

Velmi nás těší toto již druhé ocenění pro naši školu. Před rokem se stala Učitelkou Vysočiny PhDr. Alena Zina Janáčková, vyučující německého jazyka a dějepisu. Medailonky obou oceněných si můžete prohlédnout na našem YT kanálu:

Mgr. Leona Štáblová - Učitel Vysočiny 2020

PhDr. Alena Zina Janáčková - Učitel Vysočiny 2019