Přijímací zkoušky

Vážení rodiče, milí uchazeči.

Letošní přijímací zkoušky budou opět výjimečné, ale jen trošku. Několik informací, které by se vám mohly hodit:

1)

Právě dokončujeme rekonstrukce původní budovy gymnázia. Proto je dočasně vchod do školy z ulice Gymnazijní, bránou přes školní dvůr. Všude jsou návodné cedulky.

2)

Zkouška z matematiky začíná v 8:30 a končí v 10:15, zkouška z češtiny začíná v 11:10 a končí ve 12:40 (časy včetně administrace).

3)

Stačí přijít v 8:20. Pokud nemáte potvrzení o negativním testu na Covid, nebo si nejste jisti, přijďte dříve. Školu pro vás otevřeme v 8:00.

4)

Po příchodu ukážete potvrzení o negativním testu a pošleme vás do správné třídy.

5)

Po celou dobu ve škole musíte mít roušku nebo respirátor. My budeme mít respirátory.

6)

Rodiče bohužel nemůžeme do školy pustit.

7)

Přestávku mezi zkouškami doporučujeme strávit venku.

8)

U zkoušek dostanete zadání a záznamový arch. Potřebujete pouze psací a rýsovací potřeby. Psát i rýsovat musíte modrou nebo černou propiskou.

Hodně štěstí.

Další informace najdete v sekci Uchazeči/Přijímačky.