Edookit iCanteen Edookit Edookit Edookit
Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice

Aktuality

Navrhni projekt

Přestože s uzavřením škol v březnu byly zrušeny i všechny soutěže, regionální kolo soutěže „Navrhni projekt“ se nakonec uskutečnilo. Do 27. března jsme měli Eurocentru v Jihlavě odeslat prezentace našich projektů „Multifunkční park“ a „Komunitní zahrádky“, které byly vybrány ...

Zjistit více

Tiskneme štíty

Student Jakub Kabelka na své 3D tiskárně a "školní" tiskárně zapůjčené od studenta Matěje Havelky tiskne díly k ochranným štítům. Další tiskárnu mu zapůjčil Tomáš Veverka. S distribucí a financováním pomáhá Olga Honsová a Jan Švaříček. Přínosná byla dotace 50 tisíc Kč na materiál od ČEZu.

Zjistit více

Šijeme roušky

Studentky oborů SOŠ stíhají nejen distanční výuku, ale i šití roušek. Šijí doma nebo v rámci charitních zařízení. Například Zuzana Sapíková, Lucie Kočí, Dominika Bláhová a mnoho dalších. Děkujeme.

Zjistit více

Finančně gramotná škola

Finanční gramotnosti se věnujeme nejen v matematice, ale např. i v cizích jazycích. Získali jsme ceritfikát Finančně gramotná škola od společnosti yourchance o.p.s.

Zjistit více

Distanční výuka

Vláda ČR vyhlásila nouzový stav a mj. zakázala osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání. Z tohoto důvodu na naší škole od 16. 3. do odvolání neprobíhá prezenční výuka, kroužky, kurzy.

Zjistit více