Edookit iCanteen Edookit Edookit Edookit
Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice

Aktuality

Maturanti se vrátili do školy

Po dvouměsíčním zákazu se 11. 5. vrátili maturanti do školy. Neučí se dle původního rozvrhu, ale navštěvují konzultace, kde se připravují na jednotlivé zkoušky maturity ...

Zjistit více

Navrhni projekt

Přestože s uzavřením škol v březnu byly zrušeny i všechny soutěže, regionální kolo soutěže „Navrhni projekt“ se nakonec uskutečnilo. Do 27. března jsme měli Eurocentru v Jihlavě odeslat prezentace našich projektů „Multifunkční park“ a „Komunitní zahrádky“, které byly vybrány ...

Zjistit více

Tiskneme štíty

Student Jakub Kabelka na své 3D tiskárně a "školní" tiskárně zapůjčené od studenta Matěje Havelky tiskne díly k ochranným štítům. Další tiskárnu mu zapůjčil Tomáš Veverka. S distribucí a financováním pomáhá Olga Honsová a Jan Švaříček. Přínosná byla dotace 50 tisíc Kč na materiál od ČEZu.

Zjistit více

Šijeme roušky

Studentky oborů SOŠ stíhají nejen distanční výuku, ale i šití roušek. Šijí doma nebo v rámci charitních zařízení. Například Zuzana Sapíková, Lucie Kočí, Dominika Bláhová a mnoho dalších. Děkujeme.

Zjistit více

Finančně gramotná škola

Finanční gramotnosti se věnujeme nejen v matematice, ale např. i v cizích jazycích. Získali jsme ceritfikát Finančně gramotná škola od společnosti yourchance o.p.s.

Zjistit více

Distanční výuka

Vláda ČR vyhlásila nouzový stav a mj. zakázala osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání. Z tohoto důvodu na naší škole od 16. 3. do odvolání neprobíhá prezenční výuka, kroužky, kurzy.

Zjistit více